השוכר לא משלם ולא מפנה את הנכס?

אנו נעזור לך לפנות דיירים סרבנים בהליך מהיר ואפקטיבי

משרד עו"ד יהלי בר-גיל, עורך דין גבייה

ליצירת קשר מהירה השאר פרטים כאן

בעל דירה,

אודות המשרד

משרד עורכי דין בר-גיל מתמקד כבר קרוב לעשור בתחום הגבייה המשפטית, אכיפת חיובים וכינוס נכסים עבור ארגונים וחברות.
המשרד מונה צוות עורכי דין ומערך פקידותי מיומן וממוקד, ומעניק ללקוחותיו מעטפת שירות מלאה במסגרת ניהול תיקי הגבייה לכל אורכם – החל משלב הקמת התיק, דרך
נקיטת הליכי הגבייה המתאימים ועד לגביית החוב.

המהירות בתחום אכיפת החיובים היא מרכיב חשוב בהצלחה. לכן, במשך השנים פיתחנו נהלי עבודה והשקענו משאבים רבים בתהליכי אוטומציה שיצמצמו למינימום האפשרי את הצורך בהתערבות אנושית בתהליכים טכניים פשוטים. דבר זה מאפשר לנו להתמקד בדברים החשובים באמת – שיפור תוצאות הגבייה ומתן שירות ומענה איכותי ללקוחותינו.
פעולות רבות מתבצעות על ידי מערכות אוטומטיות או במסגרת נהלי עבודה ברורים ומוגדרים היטב, כך שאיכות הטיפול לא נפגעת גם כשישנה כמות גדולה של תיקים במקביל.

תיקים שנוצחו
0 +

כיצד להתמודד עם שוכרים שמסרבים להתפנות מהנכס

מתוך כתבה ב:

"תופעת השוכרים שאינם משלמים את דמי השכירות או מסרבים לפנות את הדירה שכיחה למדי בארץ, ואף הולכת ומתרחבת בשנים האחרונות", מסביר עו"ד יהלי בר–גיל, שמשרדו מתמחה בהליכי פינוי מושכר וגבייה משפטית. לדבריו, ההסבר לכך נחלק לגורמים שונים: "המשבר הכלכלי, תוצר מגפת הקורונה; וכן העלייה במספר הדיירים שעונים לתיאור 'סרבנים סדרתיים'. התופעה באה לידי ביטוי במספר סוגי הפרות: אי תשלום דמי שכירות; אי פינוי המושכר בתום תקופת ההסכם; או הפרה אחרת של הסכם השכירות. למשל, הרס הדירה או הימנעות מהעברת החשבונות על שם השוכרים".

תיקים שנוצחו
0 +

יש פתרון! אל תתמודד עם זה לבד!

גביית תשלום עבור שיקים חוזרים

גביית חובות כספיים

גביית פסקי דין

ככל שהזמן עובר, הבעיה רק תעמיק ותהפוך לגדולה יותר.

אנו ננהל עבורך את כל התהליך מ-א' עד ת', נוריד ממך את ההתעסקות ועוגמת הנפש ונפעיל את הלחץ הנכון על הדייר כך שתקבל את התוצאה תוך זמן קצר.

ליצירת קשר מהירה השאר פרטים כאן:

לפניה דחופה לחצו על המספר

לא גבינו – לא שילמת!